Ceny produktů včetně dopravy po celé ČR

Zákaznická linka

604 22 88 55

Po-Čt 7:30 - 16:00, Pá 7:30 - 15:00

Zadejte PSČ a získáte lepší ceny pro váš region

Písek do pískoviště

Certifikovaný písek do pískoviště

Písek do pískoviště byl a je nedílnou součástí každé domácnosti s malými dětmi. Je praktickou hrací pomůckou pro rozvoj kreativních a motorických schopností během růstu a pomáhá se socializací ve skupině. Nejeden rodič však často řeší otázku, jaký druh je vhodný právě pro tvoření báboviček a stavění hradů. Pouze jemný písek do pískoviště totiž nestačí.

Dětský písek do pískoviště musí být hlavně bezpečný, a proto je důležité použít pouze ten s patřičným certifikátem o nezávadnosti. Certifikovaný písek do dětského pískoviště je zábavným materiálem na hraní a tvoření pro děti. Jedná se o jemnější vypraný písek s velikostí zrn do 4 mm. Připraven pro tvořivou zábavu vašich ratolestí je ideálně tehdy, pokud je vlhký.

Do doskočišť a okolo houpaček či prolézaček je nejvhodnější frakce 4 - 8 mm, který je jemný a zároveň dobře tlumí doskoky. Taktéž je vhodný jako okrasný posyp okolo samotných pískovišť nebo pro tvorbu chodníčků v zahradách a parcích. Využít ho lze i jako dekorativní prvek do interiérů.

Písek do pískoviště je certifikovaný dle vyhlášky č. 238/2011 Sb., o stanovení hygienických limitů. Využít ho lze pro městská hřiště a sportoviště, ale především je určený pro pískoviště u školek nebo škol. Certifikáty přikládáme na vyžádání ke každé dodávce zboží.

Kolik písku do pískoviště?

Pro efektivnější nákup pro vás máme k dispozici pomůcku pro výpočet množství stavebního materiálu, díky které si velmi snadno můžete spočítat, kolik hmoty budete opravdu potřebovat. Stačí vynásobit délku, šířku a hloubku prostoru v metrech. Výsledkem je číslo, které udává, kolik kubíků potřebujete k vysypání pískoviště. Tuto hodnotu pak musíte vynásobit koeficientem 1,5 a máte výsledek v tunách. Při velikosti pískoviště 1 m x 1 m při hloubce 0,2 m tedy spotřebujete cca 300 kg, což činí 12 pytlů.

Pytlovaný písek pro dětská pískoviště

Bílý písek do pískoviště nabízíme již pytlovaný a hygienicky balený v 25kg pytlích, které vám přivezeme až na zvolené místo vykládky. Doprava je zdarma již od jedné palety. Takto balený písek má mnoho výhod. Ať už při přepravě, manipulaci nebo skladování. Cena je vždy uvedena jako konečná, tudíž včetně palety, manipulace a dopravy. Prodej probíhá z pohodlí Vašeho domova. Stačí vybrat ten správný pro vaše účely. Když si nebudete vědět rady, stačí se obrátit na naši infolinku, kde čekají odborníci, kteří rádi zodpoví každý dotaz.

Doporučení na závěr: Vždy vysypávejte na perfektně vyčištěnou odplevelenou půdu, na kterou se ještě rozloží geotextilie. Tímto způsobem zabráníte prorůstání plevele a znečištění pískoviště. Nespotřebovaný materiál uchovávejte v suchu.

Probíhá načítání polohy ...
Aplikuje se kupón ...