Ceny produktů včetně dopravy po celé ČR

Zákaznická linka

604 22 88 55

PO-ČT 7:30 - 16:00, PÁ 7:30 - 15:00

Zadejte PSČ a získáte lepší ceny pro váš region

Kamenná drť

Mramorová drť Nero Ebano, 8-12 mm, 800 kg

Mramorová drť
Nero Ebano,
8-12 mm,
800 kg

Dodání 5 - 20 pracovních dní
od 8 900 Kč
vč. DPH a dopravy
- +
+
Mramorová drť Nero Ebano, 8-12 mm, 400 kg

Mramorová drť
Nero Ebano,
8-12 mm,
400 kg

Dodání 5 - 20 pracovních dní
od 5 160 Kč
vč. DPH a dopravy
- +
+
Mramorová drť Nero Ebano, 8-12 mm, 200 kg

Mramorová drť
Nero Ebano,
8-12 mm,
200 kg

Dodání 5 - 20 pracovních dní
od 2 790 Kč
vč. DPH a dopravy
- +
+

Okrasná kamenná drť 

Okrasné drtě jsou hojně využívané pro moderní japonské zahrady a nejen ty. Barvu kamenné drtě je třeba volit takovou, aby ladila s celkovou zahradní kompozicí. Kamenná drť do zahrady se využívá především na místech, která trpí na nedostatek vláhy. Dekorační drť můžeme také využít okolo domu, aby odváděla vlhkost. Kamenná drť bílá skvěle vynikne v kombinaci s tmavšími barvami. Populární mezi zákazníky je zejména lávová nebo mramorová drť.

Kamenná drť na hrob

Kamenná drť na hroby je k dostání v mnoha barvách a frakcích. A je jen na Vás, které barvě dáte přednost. Množství okrasných kamenů, které budete potřebovat je orientační, ale obecně platí, že na jednohrob spotřebujete cca 150 kg okrasných kamenů. A na dvojhrob dvakrát tolik. Kamenná drť – cena se odvíjí podle množství odebraného materiálu. Je dobré myslet i na zakoupení geotextilie, která Vám pomůže zabránit prorůstání plevele.

Kamenná drť - prodej

Prodej kamenné drtě v současné době probíhá v pohodlí Vašeho domova. Pro manipulaci s kameny je potřeba fyzické zdatnosti, jelikož jsou velmi těžké. Dekorační drtě se proto prodávají se závozem až k Vám domů. Okrasná drť je balena do PVC pytlů o váze 25 kg. Specializovaný dopravce Vám paletu doveze až k domu a způsob balení okrasné drtě do pytlů Vám ulehčí manipulaci a skladování.

Jakmile si zvolíte správný druh kamene a barvu můžete si objednat okrasné kameny. Momentální akce doprava zdarma je poskytována již při odběru jedné palety. Kamenná drť – ceník, najdete na našich stránkách Stonex.cz.

Dekorativní drť doporučujeme v zahradě umístit na odplevelenou půdu, na kterou se ještě rozloží geotextilie, která ochrání kameny od znečištění od zeminy.

Probíhá načítání polohy ...
Aplikuje se kupón ...