Ceny produktů včetně dopravy po celé ČR

Zákaznická linka

604 22 88 55

PO-ČT 7:30 - 16:00, PÁ 7:30 - 15:00

Zadejte PSČ a získáte lepší ceny pro váš region

Pytlovaný písek

Pokud si chcete usnadnit skladování a celkovou manipulaci, zvolte si oblíbený a praktický pytlovaný písek. Je balený v pytlích po 25 kg a na paletě je vyskládáno 16 pytlů. Nebo můžete zvolit variantu s počtem 32 pytlů. Pokud potřebujete jen malé množství, máte možnost zakoupit pouze tolik pytlů, kolik potřebujete.

Velkou výhodou je ventil, díky kterému uchováte pytlovanému písku tu nejvyšší kvalitu, i když ho nespotřebujete ihned. Při správném skladování vám pak vydrží po dlouhou dobu.

Pytlovaný písek - použití

Pořízením baleného písku v pytlích předejdete tomu, že použijete nedostatečně čistý materiál. Tím, že se pytlovaný písek balí přímo ve výrobě, neobsahuje žádné nežádoucí částice. Tak si můžete být jisti, že máte surovinu určenou přímo pro Váš účel. Také snadné převážení je předností pytlovaného písku, který je uložen na paletě. Vyhnete se tak nevzhledné hromadě písku u vašeho domečku.

Pytlovaný písek - frakce

Pytlovaný písek je možné zakoupit v odlišných frakcích nebo-li hrubosti materiálu. Podle využití pak můžete vybírat z nabídky křemičitého písku nebo certifikovaného písku určeného do dětských pískovišť.

Probíhá načítání polohy ...
Aplikuje se kupón ...