O nás


STONEX.CZ - internetový obchod s pískem do pískovišť, antukou a širokou nabídkou okrasných kamenů

Vítejte na našem e-shopu www.STONEX.cz, kde tradice splývá s přírodou. Jako ryze česká společnost s více než desetiletou historií, a která si váží přírodních krás, se specializujeme na prodej přírodních produktů, jako jsou okrasné kameny, antuka nebo certifikovaný písek do pískovišť.

Naše portfolio produktů je pečlivě vybíráno a rozšiřováno s ohledem na kvalitu a estetickou hodnotu, kterou přinášejí do vašich domovů a zahrad. Vážíme si vztahů s našimi zákazníky, na kterých nám velmi záleží. Je naším cílem, aby každý zákazník našel u nás nejen materiál svých snů, ale aby se také mohl spolehnout na výjimečnou kvalitu a spolehlivost našich produktů a služeb.

Doprava až před váš dům

V našem týmu najdete skupinu zkušených profesionálů, kteří jsou vždy připraveni poskytnout odborné poradenství a pomoci vám vybrat nejlepší řešení pro vaše projekty. Neustále sledujeme nové trendy a technologie, abychom vám mohli nabízet jen to nejlepší.

Nabízíme bezplatné doručení zboží po celém území České republiky. Stačí tedy objednat z pohodlí domova a my se o vše postaráme.

Písek do dětského pískoviště

Naše zaměření pro přírodu nás vede k tomu, že veškeré naše produkty jsou pečlivě vybrány s ohledem na jejich přírodní původ a estetickou hodnotu. Nabízíme široký sortiment materiálů nejen pro školy a dětská sportoviště, ale také pro domácí využití, což z nás činí ideálního partnera pro každou domácnost hledající kvalitu a bezpečnost.

V naší nabídce najdete písek na dětská pískoviště, ale i antuku ideální pro tenisová hřiště. Ať už se chystáte na novou instalaci nebo obnovu stávajícího povrchu, u nás si jistě vyberete správnou variantu produktů a balení. Dále se můžeme pochlubit širokým výběrem okrasných kamenů, které jsou ideální nejen jako dekorace do vaší zahrady, ale také pro vytváření důstojných a esteticky příjemných hrobů.

Rozumíme, že každý projekt je jedinečný, a proto se snažíme nabídnout profesionální přístup, aby byly splněny specifické potřeby a přání každého zákazníka. Objevte s námi krásu přírodních materiálů a proměňte svůj domov či zahradu v oázu klidu a krásy.