Magazín

Články

Dokonale všestranná antuka

Antuka se pyšní unikátními vlastnostmi, které umožňují její široké využití, od sportovních arén až po estetické zahrádkářské projekty.

Články

Jak a kde použít oblázky v interiéru?

Objevte inspirující způsoby, jak začlenit oblázky do vašeho interiéru a jak pomocí nich neotřele proměnit váš domov.

Články

Zahrada podle Feng Shui

Zahrada podle Feng Shui má velké kouzlo. Klíčovou roli zde hrají precizně umístěné okrasné kameny, které podporují optimální energetický tok života.

Články

Kamenné fontány do zahrady nebo na terasu

Mezi okouzlující doplňky patří kamenné fontány do zahrady nebo na terasu. Jsou symbolem elegance, klidu a harmonie s přírodou. Chcete poradit s výběrem?

Články

Umíte správně instalovat nášlapy do zahrady?

Design pozemku, který zahrnuje nášlapy do zahrady, by měl být harmonickým spojením funkčnosti a estetiky. Víte, které kamenné šlapáky jsou nejlepší?

Články

Středomořské okrasné zahrady u rodinných domů

Vytvoření okrasné zahrady u rodinných domů ve středomořském stylu je o vzpomínkách na letní dovolenou. Vybudujte si svůj ráj!

Články

Okrasné kameny a jejich vliv na ochlazení města

V současné době se města potýkají s rostoucími teplotami a vytvářením tepelných ostrovů. Jedním z nečekaných spojenců v této bitvě jsou okrasné kameny.

Články

Jak vyčistit kamennou kůru efektivně?

Záhon s kamennou kůrou nese svědectví o změnách počasí a rostlinné snaze osídlit každé místo. Jak tedy vrátit těmto skvostům jejich dávný lesk a krásu?

Články

Jaké jsou typy kamenné kůry?

Ve světě geologie a stavebnictví se někdy setkáme s pojmem, který překvapí svou poetičností – kamenná kůra. Představíme všechny variace.

Články

Víte, jak plně využít ploché kameny na chodník?

Chcete se inspirovat, kam a jak položit ploché kameny na chodník? Udělejte to tak, aby vyžadoval jen minimum péče, poradíme vám.