Ceny produktů včetně dopravy po celé ČR

Zákaznická linka

604 22 88 55

PO-ČT 7:30 - 16:00, PÁ 7:30 - 15:00

Zadejte PSČ a získáte lepší ceny pro váš region

Vydáno: 31.05.2022

Najdete je v parcích, obecních hřištích, školkách i v zahradách u rodinných domů. O čem je řeč? Mluvíme o dětských pískovištích, která se těší velké oblibě nejen u těch nejmenších. Ruku na srdce - kdo si rád neudělá bábovičku i v pozdějším věku?

Pytlovaný písek s certifikátem

A jsou to především tatínci budovatelé, kteří pomáhají svým dětem při výstavbě hradů z písku. Objednejte si certifikovaný písek v pytlích, který se snadno skladuje a manipulace s ním je snazší než s kolečky a lopatou.

Informace, jaký písek patří do dětského pískoviště, najdete v mnoha článcích a diskuzích. O čem se už ale tolik nepíše, je poučení, jak zjistit kolik písku do pískoviště o různých rozměrech. Aby ho nebylo ani moc, ale ani málo – aby bylo pískoviště dostatečně vyplněno na hrátky vašich ratolestí.

Online výpočet množství písku do dětského pískoviště

Existuje proto jednoduchý výpočet, který vám pomůže s otázkou, kolik písku pořídit. Stačí vynásobit délku, šířku a hloubku v metrech. Výsledkem je číslo, které udává, kolik kubíků potřebujete k vysypání. Tuto hodnotu pak musíte vynásobit koeficientem 1,5 a máte výsledek v tunách.

Dále doporučujeme, zamyslet se nad počtem pytlů a podle toho zvolit počet palet k objednání. Pokud si i tak nevíte rady, obraťte se na naše pracovníky na infolince, kteří vám ochotně poradí s výběrem i výpočtem. My poté palety s pytlovaným pískem dopravíme na vámi zvolené místo. A radovánky mohou začít.

Na dotaz kolik písku do pískoviště vám po vyplnění hodnot odpoví naše online kalkulačka:

Spočítejte si kolik budete potřebovat písku

cm
cm
cm
Do pískoviště potřebujete 0kg písku.

Autor: Kateřina Špunda
Katka se již od dětských let zajímá o přírodu a ekologii. Není tedy překvapením, že se z ní stal aktivní myslivec. Vzhledem k blízkému vztahu k lesu načerpala dostatek informací a zkušeností v oblasti těžby dřeva a jeho následnému zpracování. Díky tomu je člověkem na svém místě, který dokáže poradit se všemi otázkami, týkající se nejen dřeva, ale i briket a ostatních alternativních paliv na trhu.
Zájmy:
myslivost
příroda
ekologie
les
Probíhá načítání polohy ...
Aplikuje se kupón ...