Křemičitý písek, frakce 0-4 mm, big bag, 800 kg

Kód: KPS04800BB

Křemičitý, velmi jemný písek je ideální zásypový a těsnící materiál do betonové zámkové dlažby. Je světlý a při zasypávání spár výrazně kontrastuje s dlažbou. Lépe se zapracovává do spár než přírodní písek frakce 0/4, protože se méně lepí na koště.

Cena
3 950 Kč
včetně DPH a dopravy
Skladem (dodání 4 - 8 pracovní dny)

Popis produktu

Velmi jemný křemičitý písek je vynikající volbou pro zásyp a těsnění spár v betonové zámkové dlažbě, protože se díky své jemnosti snáze zapracovává do spár a méně se přichycuje na koště oproti přírodnímu písku frakce 0/4.

Tento písek je rovněž vhodný pro pískování a údržbu trávníků, stejně jako pro dekorativní účely v zahradách.

Díky svým vlastnostem je ideální i pro vytváření povrchů sportovních pískových hřišť, jako jsou hřiště pro plážový volejbal a plážový fotbal.

Křemičitý písek je zabalený v Big Bag (velkoobjemovém vaku), který společně s paletou zůstávají zákazníkovi - nevrací se.

Technické informace

Frakce:
0 - 4 mm

Informace k doručení zboží na paletách

K závozům zboží využíváme nákladní vozy o nosnosti 7,5 tuny a vyšší, které jsou vybaveny hydraulickým čelem. Pro příjezd doručujících vozidel je nezbytná pevná příjezdová cesta (asfalt, beton, dlažba). Nevhodný povrch cesty - tráva, štěrk, písek.

Palety převezeme po zpevněné ploše na krátkou vzdálenost, ale vzhledem k vysoké hmotnosti palet (až 850 kg) jsou zde určitá omezení.

nákladní auto s hydraulickým čelem
převoz ručním paletovým vozíkem
Vhodné povrchy: asfalt, beton, dlažba
Nevhodné povrchy: tráva, štěrk, písek, šikmá plocha (i mírný svah)

Pokud nelze použít paletový vozík pro převoz palet, řidič tuto paletu složí na nejbližší vhodné místo a další manipulaci se zbožím z palety si musí zajistit zákazník svépomocí.

Podrobné informace

Proč si vybrat Stonex?

Doprava po celé ČR již zahrnuta v ceně

Široká nabídka okrasných kamenů

Objednávejte z pohodlí domova

Rychlá expedice a doručení zboží