Břidlicová drť Ardesia Nera, 30-80 mm, 800 kg

Kód: BDAN3080800

Tenké plátky z černé břidlice v rozměrech 30 - 80 mm jsou dokonalým materiálem do bezúdržbových ploch. Jsou skvělým doplňkem ke všem rostlinám, keřům a stromům.

Cena
10 770 Kč
včetně DPH a dopravy
Momentálně není k dipozici

Popis produktu

Jedinečná drť Ardesia Nera, ve frakci 30 - 80 mm, je dovážená z břidlicových lomů v Itálii. Černé kamenné plátky této velikosti jsou vhodné například pro okrasné partie teras, kolem bazénů nebo jako dekorační prvek mezi rostliny. Jsou vhodné i na samostatné plochy.

Břidlicovou drť můžete využít jako tvarově stálou náhradu okrasné mulčovací kůry. Vyhnete se tak výskytu plísní a rozpadu kůry, který bývá při jejím použití častým problémem.

Černá břidlicová dekorační drť má své využití i v moderních interiérech.

Jaké množství drtě objednat?

  1. Spočítejte si plochu, kterou chcete pokrýt drtí
  2. Přibližná spotřeba drtě je 75 kg/m2

Doporučení

Před pokládáním drtě doporučujeme použít geotextilii, která pomáhá udržovat půdní vlhkost a současně výrazně omezuje růst nežádoucích rostlin (plevelů apod.), čímž snižuje potřebu používání prostředků omezujících růst plevele na minimum.

Také doporučujeme využití neviditelných obrubníků pro stálost vytyčených geometrických tvarů v zahradách. Před samotnou aplikací na místo určení je optimální propláchnutí kamenů čistou vodou. Tím se zbaví případných prachových částic a nečistot.

Břidlicovou drť Ardesia Nera můžete použít ke všem rostlinám.

Upozornění

Barevné provedení se může mírně lišit v závislosti na nastavení vašeho monitoru, podle typu displeje a zařízení na kterém si obrázky prohlížíte. Vlivem dlouhodobého působení povětrnostních podmínek může dojít k mírné změně barvy kamenů.

Technické informace

Průměr:
30 - 80 mm
Typ materiálu:
přírodně zabarvený kámen
Druh horniny:
břidlice
Země původu:
Itálie
Balení na paletě:
32 ks
Balení:
25 kg
Přibližná spotřeba:
75 kg/m2
Pochozí produkt:
ano

Informace k doručení zboží na paletách

K závozům zboží využíváme nákladní vozy o nosnosti 7,5 tuny a vyšší, které jsou vybaveny hydraulickým čelem. Pro příjezd doručujících vozidel je nezbytná pevná příjezdová cesta (asfalt, beton, dlažba). Nevhodný povrch cesty - tráva, štěrk, písek.

Palety převezeme po zpevněné ploše na krátkou vzdálenost, ale vzhledem k vysoké hmotnosti palet (až 850 kg) jsou zde určitá omezení.

nákladní auto s hydraulickým čelem
převoz ručním paletovým vozíkem
Vhodné povrchy: asfalt, beton, dlažba
Nevhodné povrchy: tráva, štěrk, písek, šikmá plocha (i mírný svah)

Pokud nelze použít paletový vozík pro převoz palet, řidič tuto paletu složí na nejbližší vhodné místo a další manipulaci se zbožím z palety si musí zajistit zákazník svépomocí.

Podrobné informace

Proč si vybrat Stonex?

Doprava po celé ČR již zahrnuta v ceně

Široká nabídka okrasných kamenů

Objednávejte z pohodlí domova

Rychlá expedice a doručení zboží