Písek do pískoviště 400 kg

Řazení:
Balení:

Certifikovaný písek pro dětská pískoviště, frakce 0-1 mm

Certifikovaný písek s extra jemnou frakcí je ideálním materiálem na hraní a tvoření pro děti – dětská hřiště a pískoviště. Jedná se o nejjemnější vypraný písek, upravený pouze proséváním, s velikostí zrn do 1 mm. Pokud je písek vlhký, je ideální pro dělání báboviček, stavění hradů, tunelů atd.

Skladem (dodání 3 - 8 pracovních dní)
od 3 390 Kč
400 l balení
včetně DPH a dopravy +1  varianta
Certifikovaný písek pro dětská pískoviště, frakce 0-1 mm

Písek do pískoviště 400 kg paleta je ideální, pokud se chystáte vyrobit středně velké pískoviště o velikosti přibližně 7 x 5 metrů, spotřebujete na jeho vyplnění něco mezi 300 - 400 kg certifikovaného písku do pískoviště. Je dobré myslet i na to, že písek je třeba ideálně jednou ročně vyměnit obzvlášť pokud jej nezakrýváte plachtou či poklopem. Důležité je pískoviště pravidelně prohrabávat.

Magazín

Široká škála rad a tipů, jak využít okrasné kameny, písek, vylepšit zahradu a dosáhnout maximálního estetického efektu.

Články

Cena písku a 6 faktorů, které ji ovlivňují

Cena písku je ovlivněna mnoha komplexnímu hledisky a pohybem na trhu. Jaká hlediska ovlivní jeho hodnotu?

Články

Údržba pískoviště je klíčová

Přinášíme vám tipy, jak probíhá pravidelná a dlouhodobá údržba pískoviště. Poradíme také s výběrem toho nejlepšího materiálu. Nechte se inspirovat.

Články

Jak zabavit dítě na pískovišti? Přinášíme 6 tipů

Až příště vyrazíte na hřiště, zkuste některý z našich nápadů, jak zabavit dítě na pískovišti. Velké množství her je potěší. Kdo si hraje, nezlobí.

Články

Pískoviště a bezpečnost vašich dětí

Pískoviště a bezpečnost vašich ratolestí jsou priorita. Poradíme vám v otázce věku pro počátek her s pískem a jak předcházet všem rizikům.

Návody a postupy

Jak postavíte pískoviště na zahradě?

Zajímá vás, jak postavit pískoviště, aby bylo zcela bezpečné a vypadalo profesionálně? Přečtěte si tipy na jeho vybudování svépomocí.

Články

Kolik písku do pískoviště? Vysvětlíme

Poradíme vám, kolik písku do pískoviště o různých rozměrech potřebujete. Aby ho nebylo ani moc, ani málo. Vyzkoušejte naši kalkulačku, která vám pomůže!

Články

Kde koupit písek do pískoviště? Nákup nemusí...

Sluníčko začíná hřát a děti už odpočítávají dny, kdy budou moci na tolik oblíbená pískoviště. Který písek je pro dětskou hru ten nejvhodnější a kde ho koupit?

Články

Jaký pořídit písek do pískoviště? Poradíme

Řešíte hrací plochy pro ratolesti a padla volba na pískoviště? Je dobré vědět něco o vlastnostech písku, se kterým si vaše dítě hraje. Článek vám napoví.