Magazín - Hana Vytopilová - Archiv článků

Články

Co je kačírek a jaká může být cena kačírku?

Víte co je kačírek? Představíme tento vysoce univerzální materiál společně s jeho vlastnostmi. Víte, jaká je cena kačírku? Objasníme její určení.

Články

Cena písku a 6 faktorů, které ji ovlivňují

Cena písku je ovlivněna mnoha komplexnímu hledisky a pohybem na trhu. Jaká hlediska ovlivní jeho hodnotu?

Články

Významné nerostné suroviny ČR

Nerostné suroviny ČR jsou fascinující spojení historie, kultury a přírodních zdrojů. Tyto poklady jsou symbolem růstu a vynalézavosti místních obyvatel.

Články

Kolik křemičitého písku na m2 potřebujete?

Chcete, aby trávník dýchal s lehkostí a vitalitou a dlažba vzdorovala zkouškám času s neochvějnou pevností? Víte, kolik křemičitého písku na m2 je potřeba?

Články

Jak použít nášlapné kameny na zahradě?

Mezi základní prvky v zahradách patří pěšinky nebo nášlapné kameny uvnitř okrasných či zeleninových záhonů. Víte, jak je správně uložit?

Články

Jaký písek do trávníku je nejlepší?

Víte, jaký písek do trávníku vybrat? První volbou je unikátní materiál z dávných mořských pláží, který se pyšní dokonalými vlastnostmi.

Články

Odvážné srovnání Moonstone vs. opál

Zajímavý souboj estetických materiálů nabízí zamyšlení o rozdílech vápence Moonstone vs. opál v jakékoliv formě. Chcete vědět, jak dopadne?

Články

Jaký písek do betonu doporučují odborníci?

Které vlastnosti má nejlepší písek do betonu? Správný druh sypké suroviny může významně ovlivnit pevnost, trvanlivost a vzhled nově vzniklých prvků.

Články

Jak probíhá těžba křemičitého písku?

Zajímá vás, kde a jak funguje těžba křemičitého písku, který si můžete pořídit? Tento nenápadný a užitečný materiál má multifunkční využití i v zahradách.

Články

Znáte nejtvrdší nerost?

Ve světě minerálů existuje jedna hvězda, která vyniká svými neobyčejnými vlastnostmi. Nejtvrdší nerost je v přírodní formě velmi nenápadný. Znáte ho?