Žulové valounky Granito Montorfano, 25-40 mm, 800 kg

Kód: ZVGM2540800

Valounky ze žuly svým strakatým šedo-černým zbarvením připomínají směs soli a pepře. Nejlépe je využijete do dekoračních ploch na vašem pozemku i v interiéru. Tato velikost valounků je vhodná pro zásyp hrobů.

Cena
15 800 Kč
včetně DPH a dopravy
Skladem (dodání 5 - 12 pracovních dní)

Popis produktu

Exkluzivní valounky Granito Montorfano, ve frakci 25 - 40 mm, jsou dovážené z lomů v Číně. Žulový kamínek v barvě soli a pepře je vhodný například pro chodníky, terasy, kolem bazénů nebo jako dekorační prvek mezi rostliny i na samostatné plochy.

Valounky Granito Montorfano můžete využít jako tvarově stálou náhradu okrasné mulčovací kůry. Vyhnete se tak výskytu plísní a rozpadu kůry, který bývá při jejím použití častým problémem.

Strakaté černobílé dekorační valounky mají své využití i v moderních interiérech. Tyto oblázky jsou vhodné pro zásyp hrobů.

Jaké množství valounků objednat?

  1. Spočítejte si plochu, kterou chcete pokrýt valounky
  2. Přibližná spotřeba valounků je 75 kg/m2

Doporučení

Před pokládáním valounů doporučujeme použít geotextilii, která pomáhá udržovat půdní vlhkost a současně výrazně omezuje růst nežádoucích rostlin (plevelů apod.), čímž snižuje potřebu používání prostředků omezujících růst plevele na minimum.

Také doporučujeme využití neviditelných obrubníků pro stálost vytyčených geometrických tvarů v zahradách. Před samotnou aplikací na místo určení je optimální propláchnutí kamenů čistou vodou. Tím se zbaví případných prachových částic a nečistot.

Valounky Granito Montorfano je vhodné použít k rostlinám, kterým vyhovuje neutrální až mírně kyselé prostředí půdy.

Upozornění

Barevné provedení se může mírně lišit v závislosti na nastavení vašeho monitoru a podle typu displeje a zařízení na kterém si obrázky prohlížíte. Vlivem dlouhodobého působení povětrnostních podmínek může dojít k mírné změně barvy kamenů.

Technické informace

Průměr:
25 - 40 mm
Typ materiálu:
přírodně zabarvený kámen
Druh horniny:
žula
Země původu:
Čína
Balení:
25 kg
Přibližná spotřeba:
75 kg/ m²
Pochozí produkt:
ano
Balení na paletě:
32 ks

Informace k doručení zboží na paletách

K závozům zboží využíváme nákladní vozy o nosnosti 7,5 tuny a vyšší, které jsou vybaveny hydraulickým čelem. Pro příjezd doručujících vozidel je nezbytná pevná příjezdová cesta (asfalt, beton, dlažba).

Palety převezeme po zpevněné ploše na krátkou vzdálenost, ale vzhledem k vysoké hmotnosti palet (až 850 kg) jsou zde určitá omezení.

nákladní auto s hydraulickým čelem
převoz ručním paletovým vozíkem
Vhodné povrchy: asfalt, beton, dlažba
Nevhodné povrchy: tráva, štěrk, písek, šikmá plocha (i mírný svah)

Pokud nelze použít paletový vozík pro převoz palet, řidič tuto paletu složí na nejbližší vhodné místo a další manipulaci se zbožím z palety si musí zajistit zákazník svépomocí.

Podrobné informace

Proč si vybrat Stonex?

Doprava po celé ČR již zahrnuta v ceně

Široká nabídka okrasných kamenů

Objednávejte z pohodlí domova

Rychlá expedice a doručení zboží