Pískovcové valouny Rainbow, 200-400 mm, drátěný koš, 500 kg

Kód: PVR200400500

Velké valouny nepravidelně pruhovaného pískovce jsou dokonalým dekoračním prvkem do zahrad. Vyjímat se budou jako významný prvek v kamenných nebo květinových záhonech. Hodí se však i do moderních interiérů.

Cena
12 530 Kč
včetně DPH a dopravy
Momentálně není k dipozici

Popis produktu

Luxusní valouny Rainbow, ve frakci 200 - 400 mm, jsou dovážené z Indie. Žíhaný krémový až rezavo-hnědý pískovcový kamínek této velikosti je vhodný například pro okrasné plochy na terasách, k vodním dílům, kolem bazénů nebo jako dekorační prvek mezi rostliny. Jsou vhodné na samostatné plochy.

Jaké množství valounů objednat?

  1. Spočítejte si plochu, kterou chcete pokrýt valouny
  2. Přibližná spotřeba valounů je 75 kg/m2 u menších frakcí

Doporučení

Před pokládáním valounů doporučujeme použít geotextilii, která pomáhá udržovat půdní vlhkost a současně výrazně omezuje růst nežádoucích rostlin (plevelů apod.), čímž snižuje potřebu používání prostředků omezujících růst plevele na minimum.

Také doporučujeme využití neviditelných obrubníků pro stálost vytyčených geometrických tvarů v zahradách. Před samotnou aplikací na místo určení je optimální propláchnutí kamenů čistou vodou. Tím se zbaví případných prachových částic a nečistot.

Valouny Rainbow je vhodné použít k rostlinám, kterým vyhovuje neutrální až mírně kyselé prostředí půdy.

Upozornění

Barevné provedení se může mírně lišit v závislosti na nastavení vašeho monitoru a podle typu displeje a zařízení na kterém si obrázky prohlížíte. Vlivem dlouhodobého působení povětrnostních podmínek může dojít k mírné změně barvy kamenů.

Technické informace

Průměr:
200 - 400 mm
Typ materiálu:
přírodně zabarvený kámen
Druh horniny:
pískovec
Země původu:
Indie
Balení:
500 kg/drátěný koš
Přibližná spotřeba:
75 kg/ m²
Pochozí produkt:
ano

Nejhledanější výrazy

Informace k doručení zboží na paletách

K závozům zboží využíváme nákladní vozy o nosnosti 7,5 tuny a vyšší, které jsou vybaveny hydraulickým čelem. Pro příjezd doručujících vozidel je nezbytná pevná příjezdová cesta (asfalt, beton, dlažba). Nevhodný povrch cesty - tráva, štěrk, písek.

Palety převezeme po zpevněné ploše na krátkou vzdálenost, ale vzhledem k vysoké hmotnosti palet (až 850 kg) jsou zde určitá omezení.

nákladní auto s hydraulickým čelem
převoz ručním paletovým vozíkem
Vhodné povrchy: asfalt, beton, dlažba
Nevhodné povrchy: tráva, štěrk, písek, šikmá plocha (i mírný svah)

Pokud nelze použít paletový vozík pro převoz palet, řidič tuto paletu složí na nejbližší vhodné místo a další manipulaci se zbožím z palety si musí zajistit zákazník svépomocí.

Podrobné informace

Proč si vybrat Stonex?

Doprava po celé ČR již zahrnuta v ceně

Široká nabídka okrasných kamenů

Objednávejte z pohodlí domova

Rychlá expedice a doručení zboží