Okrasné kameny Woodstone, 200-400 mm, drátěný koš, 600 kg

Kód: OKW200400

Stébelnatá rula připomíná zkamenělé dřevo v hnědé barvě. Těmito okrasnými kameny můžete originálně ozdobit zahradu každého typu. Využijete je do samostatných okrasných ploch, do záhonů mezi rostliny nebo s nimi vyplníte gabiony. Jde o vhodný materiál do akvárií a terárií.

Cena
13 800 Kč
včetně DPH a dopravy
Momentálně není k dipozici

Popis produktu

Luxusní okrasné kameny Woodstone, ve frakci 200 - 400 mm, připomínají zkamenělé dřevo. Zlato-hnědé kameny z ruly této velikosti jsou vhodné například pro okrasné plochy na terasách, lemy chodníků, kolem bazénů nebo jako dekorační prvek mezi rostliny. Hodí se i na samostatné plochy či jako výplň gabionových sítí.

Kameny Woodstone lze využít jako tvarově stálou náhradu okrasné mulčovací kůry. Vyhnete se tak výskytu plísní a rozpadu kůry, který bývá při jejím použití častým problémem.

Zlato-hnědé dekorační kameny mají své využití i v moderních interiérech.

Jaké množství kamenů objednat?

  1. Spočítejte si plochu, kterou chcete pokrýt kameny
  2. Přibližná spotřeba je 75 kg/m2

Doporučení

Před pokládáním kamenů doporučujeme použít geotextilii, která pomáhá udržovat půdní vlhkost a současně výrazně omezuje růst nežádoucích rostlin (plevelů apod.), čímž snižuje potřebu používání prostředků omezujících růst plevele na minimum.

Také doporučujeme využití neviditelných obrubníků pro stálost vytyčených geometrických tvarů v zahradách. Před samotnou aplikací na místo určení je optimální propláchnutí kamenů čistou vodou. Tím se zbaví případných prachových částic a nečistot.

Kameny Woodstone je vhodné použít k rostlinám, kterým vyhovuje neutrální až mírně kyselé prostředí půdy.

Upozornění

Barevné provedení se může mírně lišit v závislosti na nastavení vašeho monitoru a podle typu displeje a zařízení na kterém si obrázky prohlížíte. Vlivem dlouhodobého působení povětrnostních podmínek může dojít k mírné změně barvy kamenů.

Technické informace

Průměr:
200 - 400 mm
Typ materiálu:
přírodně zabarvený kámen
Druh horniny:
rula
Země původu:
Turecko
Balení:
600 kg/drátěný koš
Přibližná spotřeba:
75 kg/ m²
Pochozí produkt:
ano

Nejhledanější výrazy

Informace k doručení zboží na paletách

K závozům zboží využíváme nákladní vozy o nosnosti 7,5 tuny a vyšší, které jsou vybaveny hydraulickým čelem. Pro příjezd doručujících vozidel je nezbytná pevná příjezdová cesta (asfalt, beton, dlažba). Nevhodný povrch cesty - tráva, štěrk, písek.

Palety převezeme po zpevněné ploše na krátkou vzdálenost, ale vzhledem k vysoké hmotnosti palet (až 850 kg) jsou zde určitá omezení.

nákladní auto s hydraulickým čelem
převoz ručním paletovým vozíkem
Vhodné povrchy: asfalt, beton, dlažba
Nevhodné povrchy: tráva, štěrk, písek, šikmá plocha (i mírný svah)

Pokud nelze použít paletový vozík pro převoz palet, řidič tuto paletu složí na nejbližší vhodné místo a další manipulaci se zbožím z palety si musí zajistit zákazník svépomocí.

Podrobné informace

Proč si vybrat Stonex?

Doprava po celé ČR již zahrnuta v ceně

Široká nabídka okrasných kamenů

Objednávejte z pohodlí domova

Rychlá expedice a doručení zboží