Okrasné kameny z mramoru Bianco Carrara, drátěný koš, 200-400 mm, 600 kg

Kód: MVBC200400

Lámané bílé kameny Bianco Carrara z italské Carrary se slavnou historií ozdobí každou zahradu. Jsou skvělé do skalek, jako kameny přitahující oči v květinových záhonech. Můžete s nimi dekorovat jakékoliv bezúdržbové plochy v exteriéru, ale i interiér.

Cena
10 200 Kč
včetně DPH a dopravy
Momentálně není k dipozici

Popis produktu

Exkluzivní okrasné lámané kameny Bianco Carrara, ve frakci od 200 do 400 mm, jsou dovážené z Apuánských Alp v italském Toskánsku z lomů nedaleko Carrary. Bílý mramorový kamínek této velikosti je vhodný například pro okrasné plochy na terasách, k vodním dílům, kolem bazénů nebo jako dekorační prvek mezi rostliny i na samostatné plochy či jako výplň gabionových sítí. Bílé lámané dekorační kameny mají své využití i v moderních interiérech.

Jaké množství kamenů objednat?

  1. Spočítejte si plochu, kterou chcete pokrýt kameny
  2. Přibližná spotřeba je 75 kg/m2 u menších frakcí

Doporučení

Před pokládáním drtě doporučujeme použít geotextilii, která pomáhá udržovat půdní vlhkost a současně výrazně omezuje růst nežádoucích rostlin (plevelů apod.), čímž snižuje potřebu používání prostředků omezujících růst plevele na minimum. Také doporučujeme využití neviditelných obrubníků pro stálost vytyčených geometrických tvarů v zahradách. Před aplikací kamenů na místo určení je optimální propláchnutí čistou vodou od případných prachových částic.

Kameny BIANCO CARRARA je vhodné použít k rostlinám snášejícím vyšší obsah vápníku, který přirozeně uvolňují.

Upozornění

Barevné provedení se může mírně lišit v závislosti na nastavení vašeho monitoru a podle typu displeje a zařízení na kterém si obrázky prohlížíte. Vlivem dlouhodobého působení povětrnostních podmínek může dojít k mírné změně barvy kamenů.

Technické informace

Průměr:
200 - 400 mm
Typ materiálu:
přírodně zabarvený kámen
Druh horniny:
mramor
Země původu:
Itálie
Balení:
600 kg/drátěný koš
Přibližná spotřeba:
75 kg/ m²
Pochozí produkt:
ano
Mrazuvzdornost:
ano

Nejhledanější výrazy

Informace k doručení zboží na paletách

K závozům zboží využíváme nákladní vozy o nosnosti 7,5 tuny a vyšší, které jsou vybaveny hydraulickým čelem. Pro příjezd doručujících vozidel je nezbytná pevná příjezdová cesta (asfalt, beton, dlažba). Nevhodný povrch cesty - tráva, štěrk, písek.

Palety převezeme po zpevněné ploše na krátkou vzdálenost, ale vzhledem k vysoké hmotnosti palet (až 850 kg) jsou zde určitá omezení.

nákladní auto s hydraulickým čelem
převoz ručním paletovým vozíkem
Vhodné povrchy: asfalt, beton, dlažba
Nevhodné povrchy: tráva, štěrk, písek, šikmá plocha (i mírný svah)

Pokud nelze použít paletový vozík pro převoz palet, řidič tuto paletu složí na nejbližší vhodné místo a další manipulaci se zbožím z palety si musí zajistit zákazník svépomocí.

Podrobné informace

Proč si vybrat Stonex?

Doprava po celé ČR již zahrnuta v ceně

Široká nabídka okrasných kamenů

Objednávejte z pohodlí domova

Rychlá expedice a doručení zboží