Mramorové valouny Angel Stone, 100-200 mm, drátěný koš, 600 kg

Kód: MVAS100200

Větší valouny zeleno-šedého bíle pruhovaného mramoru jsou výborným dekoračním materiálem do kamenných záhonů, mezi květiny i jako výplň do gabionů s menšími oky. Doplní i design moderního interiéru.

Cena
13 970 Kč
včetně DPH a dopravy
Dostupnost na dotaz

Popis produktu

Exkluzivní valouny Angel Stone, ve frakci 100 - 200 mm, jsou dovážené z Itálie. Zeleno-šedý mramorový kamínek s bílými pruhy je vhodný například pro okrasné plochy na terasách, na lemy chodníků, kolem bazénů nebo jako dekorační prvek mezi rostliny.

Valouny Angel Stone můžete využít jako tvarově stálou náhradu okrasné mulčovací kůry. Vyhnete se tak výskytu plísní a rozpadu kůry, který bývá při používání mulčovací kůry častým problémem..

Jaké množství valounů objednat?

  1. Spočítejte si plochu, kterou chcete pokrýt valouny
  2. Přibližná spotřeba valounů je 75 kg/m2

Doporučení

Před pokládáním valounů doporučujeme použít geotextilii, která pomáhá udržovat půdní vlhkost a současně výrazně omezuje růst nežádoucích rostlin (plevelů apod.), čímž snižuje potřebu používání prostředků omezujících růst plevele na minimum.

Také doporučujeme využití neviditelných obrubníků pro stálost vytyčených geometrických tvarů v zahradách. Před samotnou aplikací na místo určení je optimální propláchnutí kamenů čistou vodou. Tím se zbaví případných prachových částic a nečistot.

Valouny Angel Stone je vhodné použít k rostlinám snášejícím vyšší obsah vápníku, který přirozeně uvolňují.

Upozornění

Barevné provedení se může mírně lišit v závislosti na nastavení vašeho monitoru a podle typu displeje a zařízení na kterém si obrázky prohlížíte. Vlivem dlouhodobého působení povětrnostních podmínek může dojít k mírné změně barvy kamenů.

Technické informace

Průměr:
100 - 200 mm
Typ materiálu:
přírodně zabarvený kámen
Druh horniny:
mramor
Země původu:
Itálie
Balení:
600 kg/drátěný koš
Přibližná spotřeba:
75 kg/ m²
Pochozí produkt:
ano

Nejhledanější výrazy

Informace k doručení zboží na paletách

K závozům zboží využíváme nákladní vozy o nosnosti 7,5 tuny a vyšší, které jsou vybaveny hydraulickým čelem. Pro příjezd doručujících vozidel je nezbytná pevná příjezdová cesta (asfalt, beton, dlažba). Nevhodný povrch cesty - tráva, štěrk, písek.

Palety převezeme po zpevněné ploše na krátkou vzdálenost, ale vzhledem k vysoké hmotnosti palet (až 850 kg) jsou zde určitá omezení.

nákladní auto s hydraulickým čelem
převoz ručním paletovým vozíkem
Vhodné povrchy: asfalt, beton, dlažba
Nevhodné povrchy: tráva, štěrk, písek, šikmá plocha (i mírný svah)

Pokud nelze použít paletový vozík pro převoz palet, řidič tuto paletu složí na nejbližší vhodné místo a další manipulaci se zbožím z palety si musí zajistit zákazník svépomocí.

Podrobné informace

Proč si vybrat Stonex?

Doprava po celé ČR již zahrnuta v ceně

Široká nabídka okrasných kamenů

Objednávejte z pohodlí domova

Rychlá expedice a doručení zboží