Nášlapný kámen Crazy Mint, 40 x 60 cm, 20 kusů

Kód: NKCM406020

Světle béžový pískovcový šlapák nepravidelných zaoblených tvarů působí decentním dojmem. Svůj účel splní jako neformální dlažba nebo v zahradě jako nášlapný kámen v trávníku. Lze jej umístit i do záhonů jako místo, ze kterého lze provádět údržbu.

Cena
9 100 Kč
včetně DPH a dopravy
Momentálně není k dipozici

Popis produktu

Luxusní nepravidelný šlapák Crazy Mint má rozměry přibližně 40 x 60 cm a tloušťku 2 až 4 cm. Světle béžový zaoblený pískovec nepravidelných tvarů je vhodný například do chodníků, cest a cestiček nebo jako dlažba v okolí bazénů a domu. Výborně se hodí i do okrasných záhonů nebo skalek jako místo, odkud můžete provádět údržbu. Použití šlapáku Crazy Mint je možné při uložení do betonového nebo pečlivě připraveného štěrkového podkladu.

Doporučení

Před pokládáním doporučujeme připravit povrch, do kterého budou jednotlivé formátované dlaždice uložené. Při tvorbě chodníčku v trávníku je ideální vzdálenost jednotlivých kusů na délku kroku mezi středy jednotlivých kamenů. Vhodné je mírně zapustit dlaždice pod úroveň terénu v trávníku. V záhonech je vhodné umístění nad úroveň půdy.

Upozornění

Barevné provedení se může mírně lišit v závislosti na nastavení vašeho monitoru a podle typu displeje a zařízení na kterém si obrázky prohlížíte. Vlivem dlouhodobého působení povětrnostních podmínek může dojít k mírné změně barvy kamenů.

Technické informace

Rozměry:
40 x 60 cm
Síla:
2 - 4 cm
Hmotnost:
cca 12,5 kg/ks
Typ materiálu:
přírodně zbarvený kámen
Druh horniny:
pískovec
Země původu:
Indie
Balení:
20 kusů
Pochozí produkt:
ano
Mrazuvzdorný:
ano

Informace k doručení zboží na paletách

K závozům zboží využíváme nákladní vozy o nosnosti 7,5 tuny a vyšší, které jsou vybaveny hydraulickým čelem. Pro příjezd doručujících vozidel je nezbytná pevná příjezdová cesta (asfalt, beton, dlažba). Nevhodný povrch cesty - tráva, štěrk, písek.

Palety převezeme po zpevněné ploše na krátkou vzdálenost, ale vzhledem k vysoké hmotnosti palet (až 850 kg) jsou zde určitá omezení.

nákladní auto s hydraulickým čelem
převoz ručním paletovým vozíkem
Vhodné povrchy: asfalt, beton, dlažba
Nevhodné povrchy: tráva, štěrk, písek, šikmá plocha (i mírný svah)

Pokud nelze použít paletový vozík pro převoz palet, řidič tuto paletu složí na nejbližší vhodné místo a další manipulaci se zbožím z palety si musí zajistit zákazník svépomocí.

Podrobné informace

Proč si vybrat Stonex?

Doprava po celé ČR již zahrnuta v ceně

Široká nabídka okrasných kamenů

Objednávejte z pohodlí domova

Rychlá expedice a doručení zboží