Mramorová teraco drť Nero Ebano, teraco, 5-8 mm, 200 kg

Kód: MDNE58200T

Šedočerná mramorová drť je vhodná pro zásyp hrobů. Využijete ji ale i v zahradě do pochozích a dekoračních ploch. Výborně poslouží jako podklad pro větší kameny nebo monolity. Vynikne i v moderním interiéru.

Cena
2 930 Kč
včetně DPH a dopravy
Momentálně není k dipozici

Popis produktu

Exkluzivní drť Nero Ebano, ve frakci 5 - 8 mm, je dovážená z lomů v Itálii. Šedočerný mramorový kamínek této velikosti je vhodný například pro chodníky, terasy, kolem bazénů a další pochozí plochy. Dále jde o podkladový materiál pod dlaždice nebo jako dekorační prvek mezi rostliny i na samostatné plochy.

Teraco drtě se ale používají i při výrobě dlažby nebo lité teracové podlahy, která je módním hitem. Lze z nich vyrobit drobné výrobky nebo je využít při stavebních úpravách interiéru i exteriéru. Ušlechtilá mramorová drť má až hedvábně lesklý povrch, obzvláště při leštění dosáhnete mimořádného jasu.

Mramorovou drť Nero Ebano lze využít jako tvarově stálou náhradu okrasné mulčovací kůry. Vyhnete se tak výskytu plísní a rozpadu kůry, který bývá při jejím použití častým problémem.

Šedočerná dekorační drť má své využití i v moderních interiérech. Tato drť je vhodná také pro zásyp hrobů.

Jaké množství drtě objednat?

  1. Spočítejte si plochu, kterou chcete pokrýt drtí
  2. Přibližná spotřeba drtě je 75 kg/m2

Doporučení

Před pokládáním drtě doporučujeme použít geotextilii, která pomáhá udržovat půdní vlhkost a současně výrazně omezuje růst nežádoucích rostlin (plevelů apod.), čímž snižuje potřebu používání prostředků omezujících růst plevele na minimum.

Také doporučujeme využití neviditelných obrubníků pro stálost vytyčených geometrických tvarů v zahradách. Před samotnou aplikací na místo určení je optimální propláchnutí kamenů čistou vodou. Tím se zbaví případných prachových částic a nečistot.

Kamennou drť Nero Ebano je vhodné použít k rostlinám snášejícím vyšší obsah vápníku, který přirozeně uvolňují.

Upozornění

Barevné provedení se může mírně lišit v závislosti na nastavení vašeho monitoru a podle typu displeje a zařízení na kterém si obrázky prohlížíte. Vlivem dlouhodobého působení povětrnostních podmínek může dojít k mírné změně barvy kamenů.

Technické informace

Průměr:
5 - 8 mm
Druh horniny:
mramor
Země původu:
Itálie
Balení na paletě:
8 ks
Balení:
25 kg
Typ materiálu:
přírodně zabarvený kámen
Přibližná spotřeba:
75 kg/m2
Pochozí produkt:
ano
Mrazuvzdorný:
ano

Informace k doručení zboží na paletách

K závozům zboží využíváme nákladní vozy o nosnosti 7,5 tuny a vyšší, které jsou vybaveny hydraulickým čelem. Pro příjezd doručujících vozidel je nezbytná pevná příjezdová cesta (asfalt, beton, dlažba). Nevhodný povrch cesty - tráva, štěrk, písek.

Palety převezeme po zpevněné ploše na krátkou vzdálenost, ale vzhledem k vysoké hmotnosti palet (až 850 kg) jsou zde určitá omezení.

nákladní auto s hydraulickým čelem
převoz ručním paletovým vozíkem
Vhodné povrchy: asfalt, beton, dlažba
Nevhodné povrchy: tráva, štěrk, písek, šikmá plocha (i mírný svah)

Pokud nelze použít paletový vozík pro převoz palet, řidič tuto paletu složí na nejbližší vhodné místo a další manipulaci se zbožím z palety si musí zajistit zákazník svépomocí.

Podrobné informace

Proč si vybrat Stonex?

Doprava po celé ČR již zahrnuta v ceně

Široká nabídka okrasných kamenů

Objednávejte z pohodlí domova

Rychlá expedice a doručení zboží