Lávová drť Lapillo Rosso, 20-40 mm, 800 l

Kód: LDLR2040800

Středně velké kamínky z rudé porézní lávy mohou připomínat hřejivou letní dovolenou nebo sopečné oblasti Kanárských ostrovů a Itálie. Tento materiál je vhodný jako náhrada mulčovací kůry a v dostatečné šíři ochrání vaše záhony před slimáky.

Cena
7 650 Kč
včetně DPH a dopravy
Momentálně není k dipozici

Popis produktu

Exkluzivní drť Lapillo Rosso, ve frakci 20 - 40 mm, je dovážená z lomů v sopečných oblastech. Červený porézní kamínek této velikosti je vhodný například pro okrasné partie teras, kolem bazénů nebo jako dekorační prvek mezi rostliny i na samostatné plochy.

Lávovou drť můžete využít jako tvarově stálou náhradu okrasné mulčovací kůry. Vyhnete se tak výskytu plísní a rozpadu kůry, který bývá při jejím použití častým problémem.

Pokud je lávová drť v dostatečné vrstvě vysypána kolem záhonů, nepřelezou ji slimáci, a tím chrání okolní vegetaci. Poréznost navíc napomáhá zadržování vody. Červená lávová dekorační drť má své využití i v moderních interiérech.

Jaké množství drtě objednat?

  1. Spočítejte si plochu, kterou chcete pokrýt drtí
  2. Přibližná spotřeba drtě je 75 kg/m2

Doporučení

Před pokládáním drtě doporučujeme použít geotextilii, která pomáhá udržovat půdní vlhkost a současně výrazně omezuje růst nežádoucích rostlin (plevelů apod.), čímž snižuje potřebu používání prostředků omezujících růst plevele na minimum.

Také doporučujeme využití neviditelných obrubníků pro stálost vytyčených geometrických tvarů v zahradách. Před samotnou aplikací na místo určení je optimální propláchnutí kamenů čistou vodou. Tím se zbaví případných prachových částic a nečistot.

Lávovou drť Lapillo Rosso je vhodné použít k rostlinám, kterým vyhovuje neutrální až mírně kyselé prostředí půdy.

Upozornění

Barevné provedení se může mírně lišit v závislosti na nastavení vašeho monitoru a podle typu displeje a zařízení na kterém si obrázky prohlížíte. Vlivem dlouhodobého působení povětrnostních podmínek může dojít k mírné změně barvy kamenů.

Technické informace

Průměr:
20 - 40 mm
Druh horniny:
láva
Země původu:
Itálie
Balení:
20 l
Paleta:
na paletě je vyskládáno 40 balení
Typ materiálu:
přírodně zbarvený kámen
Přibližná spotřeba:
75 kg/m2
Pochozí produkt:
ano

Nejhledanější výrazy

Informace k doručení zboží na paletách

K závozům zboží využíváme nákladní vozy o nosnosti 7,5 tuny a vyšší, které jsou vybaveny hydraulickým čelem. Pro příjezd doručujících vozidel je nezbytná pevná příjezdová cesta (asfalt, beton, dlažba). Nevhodný povrch cesty - tráva, štěrk, písek.

Palety převezeme po zpevněné ploše na krátkou vzdálenost, ale vzhledem k vysoké hmotnosti palet (až 850 kg) jsou zde určitá omezení.

nákladní auto s hydraulickým čelem
převoz ručním paletovým vozíkem
Vhodné povrchy: asfalt, beton, dlažba
Nevhodné povrchy: tráva, štěrk, písek, šikmá plocha (i mírný svah)

Pokud nelze použít paletový vozík pro převoz palet, řidič tuto paletu složí na nejbližší vhodné místo a další manipulaci se zbožím z palety si musí zajistit zákazník svépomocí.

Podrobné informace

Proč si vybrat Stonex?

Doprava po celé ČR již zahrnuta v ceně

Široká nabídka okrasných kamenů

Objednávejte z pohodlí domova

Rychlá expedice a doručení zboží